TL'YE KADAR BONUS

2500TRY

ve 250 freespin

1xbet win

Sorumluluk reddi

Kanuna uygun olarak, bu sitenin Yönetiminin siteden ve içeriğinden sorumlu olmadığını beyan ederiz. Buradaki tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tüm bilgilerin doğruluğunu ve eksiksizliğini garanti etmiyoruz.

1. https://www.eumercosursia.com portalının sayfalarında ve alt etki alanlarında yayınlanan bilgiler, kullanıcıların ilgilerini çekebilecek konulara ücretsiz olarak aşina olmalarına yöneliktir.

2. Tüm bilgiler, eksiksizlik veya zamanlılık garantisi olmaksızın ve açık veya zımni başka hiçbir garanti olmaksızın olduğu gibi sağlanır. https://www.eumercosursia.com ve alt etki alanlarına erişim ve içeriğinin kullanımı tamamen sizin takdirinize ve riskinize bağlıdır.

3. Site yönetimi, kullanıcılara doğru ve güvenilir bilgi sağlamak için her türlü çabayı gösterir, ancak aynı zamanda hata olasılığını da dışlamaz.

4. https://www.eumercosursia.com , kullanıcılar arasında herhangi bir sözleşme veya sözleşme akdetmeden çalışır.

5. Site yönetimi, kaynağın kendisi ile ilgili herhangi bir güvence veya garanti vermemektedir. https://www.eumercosursia.com , alt alanları ve hizmetleri, hizmetleri, forumları, ürünleri veya hizmetleri (bundan böyle «Hizmetler» olarak anılacaktır), bunlarla sınırlı olmamak üzere, zamanlılık, alaka düzeyi, doğruluk, eksiksizlik, güvenilirlik, kullanılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk dahil ve Hizmetler , ne ile ilgili olarak: kullanırken https://www.eumercosursia.com ve alt etki alanlarında hata olmayacak, Hizmetler güvenli ve kesintisiz olacak, Yönetim herhangi bir hatayı düzeltecek veya ne olursa olsun. https://www.eumercosursia.com ve alt alan adlarının virüs veya diğer kötü amaçlı kodlardan arınmış olacağını ve bilgilerin üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeyeceğini taahhüt eder.

6. Bu web sitesindeki ve alt etki alanlarındaki bazı bağlantılar, üçüncü taraf kaynaklarına yönlendirir. Tüm bağlantıları yalnızca size kolaylık sağlamak için yayınlıyoruz, böylece ürüne mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde aşina olabilirsiniz. Üçüncü şahıs sitelerinin içeriğinden, performanslarından ve bilgilerin güvenilirliğinden sorumlu değiliz.

7. Aktarılan bilgilerin yasallığını kontrol etmek (kullanıcılar arasında aktarılan bilgiler, çeşitli bağlantılar, metinler veya arşivler şeklinde dahili aktarım dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere), mülkiyeti belirlemek İdarenin sorumluluğunda değildir. veya bu bilgilerin aktarılması, kabul edilmesi veya kullanılmasının yasallığı.

8. Site yönetimi, sitedeki bilgilerin güncel ve hukuka uygun olması için gerekli önlemleri alır.

9. Yürürlükteki yasalara uygun olarak, İdare, site ve alt alan adları, Hizmetler ve bunların kullanımı ile ilgili olarak aksi ima edilebilecek her türlü beyan ve garantiyi ve sorumluluğu reddeder. İdare, bu sitede veya https://www.eumercosursia.com bir köprüye sahip başka herhangi bir sitede herhangi bir bilginin kullanılması sonucunda hiçbir şekilde doğrudan, dolaylı, özel veya diğer dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. ve alt alanları, bağımlılığı, üretkenlik kaybı, işten çıkarılma veya istihdamın kesintiye uğraması ve ayrıca eğitim kurumlarından ihraçlar, herhangi bir kar kaybı, iş kesintisi, bilgi sistemlerinizdeki program veya veri kaybı veya erişim, kullanım veya Bu siteyi ve alt alanlarını, Hizmetleri veya ilgili herhangi bir İnternet sitesini kullanamama veya yönetim tarafından açıkça bilgilendirilse bile, çalışmazlık, hata, ihmal, kesinti, kusur, aksama süresi veya iletimde gecikme, bilgisayar virüsü veya sistem arızası böyle bir hasardan.

10. Bu web sitesinde ve alt etki alanlarında reklam vermek yalnızca reklamverenin sorumluluğundadır. Site, belirli mal veya hizmetleri fiyat ve/veya reklam bloklarında (metinler, afişler) belirtilen koşullarda edinme veya kullanma olasılığını garanti etmediğini özellikle bildirir.

11. https://www.eumercosursia.com ve alt alan adlarında, kullanıcıların diğer ziyaretçiler tarafından kullanılabilecek ve kullanılabilecek ilgili bölümlere dahil edilmesi için soru, yorum, öneri ve diğer bilgileri göndermeleri mümkündür. . https://www.eumercosursia.com , bu bilgilerin içeriği veya doğruluğu, içerebileceği herhangi bir tavsiye veya görüş veya belirli kullanıcılara uygulanabilirliği konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca İnternet, bilgileri tam olarak korumadığından, İnternet üzerinden gönderilen bilgilerden Site sorumlu değildir.

12. Gönderen taraf, materyalleri göndererek, bu materyallerin telif hakkına sahip olduğunu, telif hakkı sahibinden yayınlanmak için izin aldığını veya bu materyallerin kamuya açık olduğunu ve yasalara veya mevzuata uygun olarak yerleştirildiğini garanti eder ve onaylar. orijinal kaynağın gereksinimleri. Gönderen taraf ayrıca, alıcının bu materyalleri gönderme konusunda tam ve sınırsız hakka sahip olduğunu ve bu tür gönderimlerin hiç kimsenin haklarını ve meşru menfaatlerini ihlal etmediğini garanti ve teyit eder.

13. Bu site hem kişisel hem de genel bilgilerinizi saklamak için çerez toplayabilir. » Çerezler «, bir web sitesi tarafından tekrarlanan ziyaretçileri tanımak, bir ziyaretçinin siteye erişmesini ve siteyi kullanmasını kolaylaştırmak ve ziyaretçi isteklerini izlemek ve içeriği geliştirmek için genel bilgiler toplamak için kullanılabilen küçük metin dosyalarıdır.

14. Bu sitenin geliştiricileri, kullanıcılara haber vermeden sitenin içeriğinde değişiklik yapabilir.

15. Yönetim, herhangi bir Kullanıcının kaynağa ve alt etki alanlarına erişimini reddetme hakkına sahiptir.

16. İdare, Kullanıcılar tarafından bu sitede ve alt etki alanlarında yayınlanan bilgi, grafik, ses ve diğer verilere yönelik bağlantıları önceden haber vermeksizin ve eylemlerinin nedenlerini açıklamadan değiştirme veya silme hakkına sahiptir.

17. Bu web kaynağının sayfalarında bahsedilen, kullanılan veya atıfta bulunulan herhangi bir ticari marka, marka ve mal, hizmet ve kuruluş adları, tasarım hakları, telif hakları ve ilgili haklar hak sahiplerine aittir ve burada kullanımları size başka herhangi bir kullanım hakkı. Bu ve benzeri materyallerin kullanımından siz sorumlusunuz.

18. Bu sitede yayınlanan bilgileri okumak, dağıtmak veya değiştirmek, bu siteyi görüntülediğiniz ülkenin yasalarını ihlal edebilir.

19. Kullanıcı, olası tüm anlaşmazlıkların Rus hukuku kurallarına göre çözüleceğini kabul eder.

https://www.eumercosursia.com adresini kullanarak Gizlilik Politikası, Sorumluluk Reddi ve Kuralları kabul etmiş ve size yüklenebilecek tüm sorumluluğu kabul etmiş olursunuz.

Kurallarda herhangi bir zamanda hemen geçerli olmak üzere değişiklikler yapabiliriz. Değişiklikler yapıldıktan sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, yeni kuralları otomatik olarak kabul ettiğiniz anlamına gelir.